Ana SayfaYurt DışıAvrupaSırbistan Gece Hayatı | Sırbistan Gece Kulüpleri

Sırbistan Gece Hayatı | Sırbistan Gece Kulüpleri

Sırbistan gece hayatı, Balkan ülkeleri arasındaki en prestijli ve en kaliteli gece hayatlarının başında gelir. Günün her bölümünde Belgrad’ta bulunan Knez Mihailova Caddesi’nde gezerken dahi soğuğa aldırış etmeyen sokak müzisyenleri ile karşılaşmanız mümkündür. Şehrin gündüz saatlerindeki bu mizacı baz alınırsa gece hayatındaki temponun üst düzey olduğu yadsınamaz bir gerçektir.

Sırbistan Gece Kulüpleri

Sırbistan gece hayatı için giriş yapmaya karar verdiyseniz seçim yapmak sizi oldukça zorlayabilir. Birbirinden lüks ve renkli kulüplerin her biri eminiz ki sizi içerisine çekecektir. İşte bizim en beğendiğimiz Sırbistan gece kulüpleri

Money Club

@the_money_belgrade – Sırbistan Gezilecek Yerler

Sırbistan gece kulüpleri arasında kendine yer bulan Money Club, isminden de anlaşılacağı üzere biraz pahalı gece kulüpleri kategorisinde diyebiliriz. Ancak pahalılığı değer mi, yaşayıp görmek size kalmış. Mekan gayet lüks dizayn edilmiş durumda, bunun yanı sıra ortada DJ kabini ve karşısında bir bar bulunuyor. Birçok ünlüyü de ağırlayan Money Club için gece hayatını severler için güzel bir kulüp olabilir.

Adres: Bulevar Vojvode Mišića bb (Sajamski kej Beograd RS, 11000, Sırbistan


Hype Belgrade Night Club

@hypebelgrade – Sırbistan Gece Hayatı

Sırp gençlerin sabahlara kadar eğlendiği bir gece kulübü arıyorsanız, Hype Belgrade Night Club tam size göre. Özellikle Sırp gençlerin ve Erasmus öğrencilerinin eğlendiği bu mekan içerisinde sabaha kadar keyifli bir vakit geçirebiliriz. Dans şovları, performans gösterilerini barındıran bu gece kulübüne Sırbistan’a yolunuz düşerse uğramanızı tavsiye ederiz.

Adres: Karađorđeva 46, Beograd 11000, Sırbistan


Freestyler Winter Stage Belgrad

@freestylerbelgrade_official – Sırbistan Gezilecek Yerler

Yakın geçmişe kadar Tilt ismiyle hizmet vermekteydi. Splav Freestyle, gibi yaz mevsimlerinin gözdesi olan bir mekanın; kış aylarındaki alternatifi olan Freestyler Winter Stage Belgrad; yakın zamanda değişen dizaynıyla Sırbistan’da bulunan en şık gece kulüplerinin başında gelir. Lüks kabul edebileceğimiz bu mekan, biraz daha ekonomik açıdan rahat kişilere önerimiz olmak ile beraber sadece Salı, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri hizmet vermektedir.

Her gece farklı müzik temasıyla program yapan Freestyler’ın birçok yerli ve yabancı turiste göre en çılgın partisi ise kuşkusuz Salı günü gerçekleşen Sırpça 90’s partisi. Fiyatların diğer gece kulüplerine göre biraz daha yüksek olduğunun bilincinde olmakta fayda var .

Adres: Karađorđeva 2-4 (Obala majora Dragutina Gavrilovića) / 11000 Belgrad


Mr. Stefan Braun

@mrstefanbraun – Sırbistan Gece Hayatı

Stefan Braun, 20 seneyi aşkındır aynı isim ve aynı yerinde hizmet vermeye devam ediyor. Turistler tarafından en çok bilinen mekanların başında gelen Mr. Stefan Braun Gece Kulübü, bir apartmanın 9. katında bulunmaktadır. Apartmanda bulunan özel asansörlerle çıkıp kendinizi partinin ortasında bulmanız çok muhtemel bir olasılıktır. Büyük bir mekan beklentinizin olmaması tavsiye edilir. Haftanın her günü çalışan mekan ayrıca gece 12.00 de başlayıp sabaha 07.00 ye kadar hizmet veriyor. Bu clup, diğer birçok eğlence mekanın aksine sadece içki içilip muhabbet edilen nezih bir mekan olarak öne çıkıyor. Bar masasına yaslanın ve biranızı sipariş edin!

Adres: Nemanjina 4 9th Floor, Belgrade 11000 Sırbistan


Klub 20/44 Belgrade Nightclub

@20_44_night_club – Sırbistan Gezilecek Yerler

Sırbistan gece hayatı içerisinde popüler mekanlarından birisi olan 20/44 teknesi Sava nehri üstünde bulunmaktadır. Havanın durumu ne olursa olsun, tüm yıl boyunca kullanıma açık olması tercih edilme ihtimalini çok daha arttıran unsurlardan birisidir. Özellikle yaz günlerinde teknenin güvertesi akıl almaz ir dans pisti haline geliyor. Detroit techno, soulfuldan disko, funky, house ve dub stepe kadar oldukça geniş bir yelpazede müzik sunan 20/44, aynı zamanda Belgrad’ın en ünlü club partilerine de yer vermektedir.

Şehrin gece ışıkları manzarası eşliğinde devam eden bu hareketli gece, sabah yerini Belgrad’ın nefes kesen gün doğum manzarasına bırakır. Soğuk kış günlerinde bile, teknenin kapalı bölümü müdavimlerine son derece konforlu ve sıcak bir atmosfer sunan Klub 20/44 Belgrade Nightclub

Sisler içerisinde kırmızı rengin ağırlıkta olduğu dekorasyon ve her yandaki LCD ekranlar ile sizi içine çekebilecek kalitede romantik bir atmosfer bulunuyor, kim içine çekmek istemez ki…

Adres: Savski kej BB, 11070, New Belgrade


Feedback

@klubfeedback – Sırbistan Gezilecek Yerler

Niş içerisinde bulunan Feedback gece kulübü de Sırbistan gece hayatı içerisinde ziyaret edilmesi gereken mekanların başında geliyor. Özellikle Niş’te bir gece geçirme fırsatı yakaladığınızda Feedback’e uğrayarak, lokal insanların nasıl eğlendiklerine şahit olabilirsiniz. Üstelik sloganları da sizi davet eder şekilde belirlenmiş, “Feedback’te olan Feedback’te kalır.”

Adres: Balkanska 2a, Niş, Sırbistan


Sırbistan gece hayatı sizi kendine hayran bırakmadan önce Sırbistan gezilecek yerler içeriğimizi de okuyarak, Sırbistan hakkında gezi planınızı oluşturabilirsiniz.

Son olarak Sırbistan gece kulüpleri Türkiye’deki mekanlara kıyasla çok lüks dizayn edilmiş olmasalar da eğlence kültürleri kesinlikle Belgrad’a gitmeye sürükleyecek seviyededir. Gerek maddi gerekse eğlence anlayışı ile insanı cezbeden Sırbistan, bu konuda yegane adreslerden birisidir. Genelde gece hayatı gece 12’den sonra başlar. Bu mekanlara genellikle giriş ücretsizdir fakat önceden rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Bu mekanlar yazlık ve kışlık olmak üzere iki ayrı konumda hizmet verir. Türkiye’deki gece kulüplerinden bu mekanların bir farkı da bu mekanlarda dans pistinin bulunmamasıdır. Bu sebeple mekânın içinde bulunduğunuz konumda durmanız zorunlu değil, diğer taraflara rahatlıkla uğrayabilir, o kısımlarda da eğlenebilirsiniz.

 

RELATED ARTICLES
Continue to the category

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gezi Notları